آموزش HTML و CSS پروژه محور

آموزش HTML و CSS پروژه محور

فیلم آموزش کامل HTML و CSS

تو این دوره قصد داریم به مباحث آموزش HTML و CSS پروژه محور بپردازیم. در این دوره ابتدا به مباحث مقدماتی HTML و CSS میپردازیم و سپس به مباحث پیشرفته که شامل انجام پروژه های متعدد میباشد میپردازیم.
از این رو میتوان گفت در پایان این دوره، شما میتوانید در پروژه های مختلف طراحی سایت از مباحثی که در این دوره آموزشی فرا گرفته اید را مورد استفاده قرار دهید.

چرا HTML و CSS را باید پروژه محور یاد بگیریم؟

در آموزش HTML و CSS اگر صرفا شما به آموزش تگ ها و استایل ها بپردازید و نتوانید هیچ خروجی از آموزش های خود داشته باشید در هنگام انجام ساخت یک پروژه با مشکل مواجه خواهید شد.
همانند بسیاری از حرفه ها و تخصصها ، بدون تمرین و انجام ندادن پروژه شما نمیتوانید به مباحث مربوطه تسلط کامل پیدا کنید و آموزش HTML و CSS از این قائده مستثنی نیست.

لکن بر آن شدیم که با توجه به مباحث آموزش داده شده در دوره فیلم آموزشی HTML و CSS با توجه به دانشی که در هر بخش و در طول دوره آموزش داده میشود به ساخت پروژه بپردازیم.

HTML و CSS مکمل یکدیگر هستند و با استفاده هر یک از آن ها به تنهایی نمیتوان نتیجه لازم را از پروژه های در حال انجام گرفت.

از این رو در این دوره آموزشی HTML و CSS با هم و در کنار یکدیگر آموزش داده می شود.

بله، برای اینکه شما یک Frond-End کار بشوید یایستی HTML را بصورت کامل یاد بگیرید.

خیر، HTML صرفا یک زبان نشانه گذاری میباشد که با استفاده از آن شما میتوانید نحوه نمایش بخش های سایت را مشخص کنید.

بله، شما با دانستن CSS در کنار HTML میتوانید به زیبایی سایت خود اضافه کنید و قطعا برای یک طراح سایت دانستن CSS الزامی است.

در جواب این سوال باید گفت خیر! دانستن HTML و CSS بسیار ساده و آسان است که شما با تکرار و تمرین در پروژه های مختلف به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به HTML و CSS مسلط میشوید.