طراحی سایت شرکتی حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی سایت شرکتی ، هدف معرفی شرکت و نمایش خدمات یک شرکت می باشد. از همین جهت با توجه به همه گیری اینترنت داشتن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها یا موسسات بسیار حائز اهمیت بوده و برای رقابت در دنیای تجارت یک ویژگی محسوب میشود.

با معرفی و اهداف شرکت خود ، افزودن محصولات در سایت ، مغرفی خدمات شرکت ، نمایش تصاویر به بازدیدکنندگان سایت ، مشخصات، معرفی ، بررسی و قیمت محصولات و … در وبسایت اختصاصی شرکتی یقینا پل ارتباطی خوبی جهت ارتباط مشتریان نیز می باشد. در واقع با ویژگی های ذکر شده این امر یک بازاریابی اینترنتی است.

مزایا سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت شرکتی در دنیای امروز برای هر شرکت موفق یک امر ضروری است. از یک جهت باعث افزایش اعتبار و جایگاه شرکت شما در کسب و کار میشود و از سوی دیگر مشتریان را با توجه به استراتژی ترسیم شده به سوی شرکت سوق میدهد.

امکانات سایت شرکتی

  • معرفی اهداف و دستاوردهای شرکت
  • صفحه (تماس با ما) که شامل : آدرس شرکت، فرم تماس با ما ، شماره تماس، ایمیل و …
  • دسته بندی موضوعات و مدیریت مطالب درج شده
  • گالری تصاویر از محیط شرکت
  • امکان درج مقالات در حوزه فعالیت شرکت
  • صفحه اخبار مربوط به شرکت
  • استفاده از زبان های مختلف نطیر انگلیسی ، اسپانیایی و … برای سایت
  • معرفی محصولات با امکان اضافه کردن نقد و بررسی
  • امکان درج نظرات بازدیدکنندگان
  • امکان درج جزییات محصول نظیر: قیمت،تصاویر،ویژگی ها، توضیحات و …

تمامی امکانات فوق برای طراحی سایت شرکتی توسط تیم طراحی سایت میرلند اعمال میشود و علاوه بر آن با توجه به خواسته و نیاز مشتریان بخش های دیگری که درخواست شود به صورت اختصاصی پیاده سازی خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

با توجه به اینکه بسیاری از بازدید کنندگان و مشتریان از موتورهای جستوگر همچون گوگل استفاده میکنند به همین جهت سئو در طراحی سایت بسیار موضوع با اهمیتی می باشد. از این رو تیم برنامه نویسی میرلند در طراحی سایت این اصول را در کدنویسی، بهینه سازی، رعایت نموده تا پس از وارد کردن محتوا سایت از بابت SEO یا بهینه بودن از این بابت در سطخ بالایی باشد.
یا توجه به ازدیاد مشاغل و فعالیت های شرکت ها، طراحی سایت های شرکتی با تنوع بالا انجام میشوذ از این رو شماد میتوانید در صفحه نمونه کار طراحی سایت چند نمونه از سایت های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی سایت میرلند را مشاهده کنید.
همانطور که گفته شد کدنویسی سایت های شرکتی در میرلند به صورت کاملا بهینه (سئو شده) با قیمت مناسب صورت میگیرد.

مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی

دلیل اصلی برای مشاوره طراحی سایت، به هدر نرفتن سرمایه مالی شرکت و از همه مهمتر زمان است، اگر یک شخص بخواهد برای طراحی سایت، به صورت آزمون و خطا این کار را انجام دهد، هزینه های اضافه را متحمل می شود، بنابراین برای جلوگیری از آن تیم میرلند آماده است تا در این خصوص مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهد.

رعایت اصول صحیح کدنویسی سایت

هنگامی که بازدیدکنندگان به سایت شما مراجعه میکنند با شکل ظاهری سایت شما مواجه میشوند اما در اصل صفحات سایت توسط کدهای برنامه نویسی اجرا شده اند از این رو سایت بایستی با رعایت اصول کد نویسی انجام شود چون برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل این نکته بسیار مهم است.

سرعت بارگزاری سایت

همانطور که گفته شد با رعایت اصول درست کدنویسی یگ گام به سمت داشتن یک سایت حرفه ای قدم برداشته اید از طرفی سرعت برگزاری برای بازدیدکنندگان مهم است چون هرچقدر سرعت سایت بالا باشد باعث رضایت کاربران شما میشود و شما بایستی دنبال شرکتی باشید که در این زمینه تجربه و تخصص بیشتری دارد.