طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

داشتن یک سایت فروشگاهی همانند احداث یک شعبه جدید از فروشگاه شما میباشد و با طراحی سایت فروشگاهی فعالیت و فروش شما بصورت 24 ساعته قابل انجام است و هیچ محدودیت زمانی از بابت این موضوع ندارید.

طراحی سایت فروشگاهی واکنش گرا

با توجه به آمارهای منتشر شده، امروزه بیشتر بازدیدهای سایت ها از طریق تبلت یا موبایل انجام میشود از این رو سایت ها بایستی ریسپانسیو بوده و به درستی در موبایل نمایش داده بشود تا بازدیدکنندگان از سایت شما به راحتی بتوانند محصولات را انتخاب کنند، جزئیات محصول رو مشاهده کنند و سفارش خود را ثیت کنند.
همچنین طراحی سایت رسپانسیو در بین موتورهای جستجوگر نظیر گوگل بسیار با اهمیت است.

بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی

طبق آمار منتشر شده روزانه چند میلیارد جستجو در گوگل صورت میگیرد از این رو قرار گرفتن سایت شما در صدر سایتهای جستجو شده تاثیر زیادی در بازدید، جذب مشتریان و فروش محصولات سایت دارد.
به این نکته توجه کنید که اهمیت به بهینه سازی و سئو یکی از مهم ترین موارد موفقیت در کسب و کار اینترنتی سایت فروشگاهی شما میباشد از این رو رعایت پارامترهای مرتبط با سئو توصیه میشود.
تیم تخصصی سئو میرلند جهت مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

افزودن و ویرایش محصول
دسته بندی محصولات
درج تصاویر محصولات
مدیریت محصولات فروشگاه
درج جزئیات محصول
تعیین روش های ارسال پستی
امکان مقایسه محصولات
تعریف کد تخفیف برای مشتریان
نمایش محصولات پرفروش سایت
مدیریت پرداخت ها و سفارشات مشتریان
ثبت نظرات مشتریان
طراحی سایت ریسپانسیو فروشگاهی
سبد خرید مشتریان
اتصال به درگاه بانکی

کلیه امکانات فوق از ویژگی های پایه و اساسی در هر فروشگاه اینترنتی محسوب میشود از این رو ، با توجه به خواسته و نیاز مشتریان بخش های دیگری که درخواست شود به صورت اختصاصی انجام خواهد شد.

پشتیبانی طراحی سایت فروشگاهی

از خدمات پس از طراحی سایت فروشگاهی پشتیبانی فنی آن است که ما آن را را وظیفه خود میدانیم چرا که افتخار ما جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان میباشد.
سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط تیم میرلند دارای پشتیبانی فنی مییاشد تا کوچک ترین دغدغه خاطر از این بابت در شما ایجاد نشود و با خیال آسوده به مدیریت سایت فروشگاهی خود بپردازید.

مشاوره رایگان ساخت سایت فروشگاهی

یکی از مهم ترین دلایل مشاوره طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای جلوگیری از اتلاف سرمایه و وقت صاحیان کسب و کار می باشد از این رو تیم میرلند آمادگی این را دارد که به صورت رایگان و با کمال میل مشاوره در اختیار شما قرار دهد.

سرعت بالا سایت فروشگاهی

داشتن یک سایت فروشگاهی با سرعت بارگزاری بالا یکی از فاکتورهای مهم برای بازدیدکنندگان و خریداران از سایت فروشگاهی شما میباشد و از این رو بسیاری از خریداران هنگامی که با یک سایت با سرعت بارگزاری کند مواجه میشوند از خرید صرف نظر میکنند

امنیت خرید از سایت فروشگاهی

داشتن یک سایت فروشگاهی با امنیت بالا نه تنها برای مدیران و صاحبان سایت بلکه برای خریداران نیز حائز اهمیت است چرا که این امر برای تصمیم گیری و همچنین اعتماد وی نیز بسیار مهم بوده تا بتواند با خیال آسوده و اطمینان خاطر بیشتر از سایت خرید نماید.