آموزش بوت استرپ Bootstrap پروژه محور

آموزش بوت استرپ Bootstrap پروژه محور

بوت استرپ (Bootstrap) چیست

بوت استرپ یکی از محبوب ترین فریمورک های محبوب CSS میباشد و بسیاری از طراحان سایت برای پروژه های خود از این فریمورک استفاده میکنند. بوت استرپ علاوه بر CSS دارای کتابخانه Javascript نیز میباشد که به تعریف برخی از رفتارهای رایج که ما با استفاده از جاوا اسکریپت انجام میدهیم پرداخته است.

فیلم آموزش بوت استرپ Bootstrap

در این دوره به آموزش Bootstrap به صورت کاملا رایگان و به صورت پروژه محور خواهیم پرداخت. در این دوره آموزشی ابتدا به معرفی و نحوه استفاده selector های بوت استرپ در CSS میپردازیم و سپس از از آنها برای انجام پروژه های طراحی قالب استفاده میکنیم.
در انتهای دوره، شما تسلط کامل به مسائل بوت استرپ خواهید داشت و میتوانید به آسانی و تسلط کامل، از Bootstrap در طراحی سایت استفاده کنید.

چرا باید بوت استرپ Bootstrap را یاد بگیریم؟

بوت استرپ دارای مزایای بسیاری است، یکی از مهم ترین مزیت Bootstrap تسریع در سرعت کدنویسی برنامه نویس وب میباشد.
از آنجایی که Bootstrap دارای selector های از قبل تعریف شده در CSS میباشد، فقط کافیست که selector ها را بشناسید و در کدهای HTML از آن ها استفاده کنید.
از دیگر مزیت بوت استرپ طراحی سایت ریسپانسیو میباشد که برنامه نویس بدون هیچ دغدغه خاطری و تنها با تعریف کلاس مربوطه بدون اتلاف وقت، میتواند طراحی سایت ریسپانسیو را به راحتی انجام دهد.

از بوت استرپ Bootstrap در چه پروژهایی میتوانیم استفاده میکنیم؟

شما به راحتی هر چه تمام میتوانید در پروژه های طراحی سایت فروشگاهی و همچنین طراحی سایت وردپرس از بوت استرپ استفاده کنید و از امکانات Bootstrap بهره ببرید.
میتوان گفت شما در همه پروژه های طراحی سایت میتوانید از بوت استرپ استفاده کنید. یعنی هر پروژه که لازم است از CSS استفاده کنید، میتوانید Bootstrap را در پروژه خود اضافه کنید.
اگر با CSS آشنایی ندارید میتوانید آموزش HTML و CSS را دنبال کنید.

بله، شما برای دوره آموزشی بوت استرپ بایستی بهHTML و CSS مسلط باشید، که میتوانید فیلم آموزش HTML و CSS را به صورت رایگان از میرلند دریافت کنید.

بله، اگر به HTML و CSS مسلط باشید، میتوانید به سادگی بوت استرپ را یاد بگیرید.

از آنجایی که کار با CSS برای برنامه نویسان زمان بر بوده، برنامه نویسان ترجیح میدهند که پروژه های خود را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت انجام دهند، از این رو بوت استرپ یکی از انتخاب های اصلی آن ها میباشد.